Rüyada Değişmek/Değiş Tokuş | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Değişmek/Değiş Tokuş

Okunma Sayısı: 196

Rüyada Değişmek/Değiş Tokuş

Rüyasında değiştiğini gören kişinin, önemsiz bir hastalık geçireceğine ve tez vakitte sağlığına kavuşacağına yorulur. Kişinin kötü zamanlar için biriktirdiği paraları hayırlı bir iş için kullanıp huzura ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada Değiş Tokuş Yapmak

Rüyasında elindeki bir eşyayı değiş tokuş yaptığını gören rüya sahibi, kişinin zarara uğrayacağına, evlilik hayatının bozulacağına, işinden olacağına, zor bir hayat yaşamaya başlayacağına yorulur.

Rüyada Bebek Altı Değişmek

Rüyasında bebek altı değiştiğini gören rüya sahibinin, savurgan olmadığına, elindeki paraları en doğru şekilde harcarken yaptığı birikimlerin hayatını kurtaracağına delalet eder.
Rüyasında bebek altını değiştirirken rahatsız olduğunu görmesi, tehlikeli ve kötü olayların kapısına dayanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Şehir Değişmek

Rüyasında şehir değiştirdiğini gören rüya sahibi, alacağı kararlar ile hayatında büyük ve güzel değişimlere yelken açacağını göstermektedir.

Rüyada Araba Değiştirmek

Rüyasında sahip olduğu arabayı değiştiren kişinin, renkli bir hayatının olduğunu ve neşeli günler yaşadığını, arkadaş ortamlarında çok sevilen bir kişi olduğuna işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.