Rüyada Değirmen Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Değirmen Görmek

Okunma Sayısı: 156

Rüyada Değirmen Görmek

Rüyasında değirmen gören rüya sahibinin şansının açılacağına ve aile içerisindeki sıkıntıların geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Değirmenin Etrafında Yılan Görmek

Rüyasında değirmenin etrafında yılan gören rüya sahibinin etrafında dost gibi görünen kötü niyetli, fesat insanların çoğaldığına işaret etmektedir.

Rüyada Değirmen Taşı Görmek

Rüyasında değirmen taşı gören rüya sahibi uzun ömürlü olacağına ve mutlu bir evlilik yapacağına işaret etmektedir. Kişinin rüyasında gördüğü değirmen taşının kırılması ise rüya sahibinin büyük ve ağır bir hastalıkla savaşacağına delalet eder. Aynı zamanda değirmen taşını rüyada görmek yeni bir mal alacağına ve kişinin Hacca gideceğine de tabir olunur.

Rüyada Değirmenden Un Almak

Rüyasında değirmenden un aldığını görmek, kişinin çok kazanca ve bolluk bereket içerisinde bir ömür geçireceğine, kısmetlerinin açılacağına delalet eder.

Rüyada Değirmende Bulgur Öğütmek

Rüyasında değirmende bulgur öğüttüğünü gören kişi, ailesinde yaşanacak sıkıntıların son bulacağına ve değerli bir eşyaya sahip olacaklarına işaret etmektedir. Farklı bir yoruma göre de kişinin aldatılacağına ve gözyaşı akıtacağına yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri