Rüyada Defterdar Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Defterdar Görmek

Okunma Sayısı: 146

Rüyada Defterdar Görmek

Rüyasında defterdar gören rüya sahibinin mali işlerde sıkıntı yaşadığını, kurtulması için dua edip, bazı hayırlı işlerle uğraşması gerektiğini göstermektedir. Kişinin canını acıtacak olayların yaşanması durumunda bunalıma gireceğine, uyarılar alacağına işaret etmektedir.

Rüyada Defterdar Olmak

Rüyasında defterdar olduğunu gören rüya sahibinin işi yoksa iş bulacağına, işi olan bir rüya sahibi ise farklı bir iş planı içine gireceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin işinden çok hobilerine yönelmek isteyeceği bir dönemin yaklaştığına yorulur. Rüyasında defterdar olduğunu gören kişi daha dikkatli harcamalarda bulunması gerektiğine aksi halde maddi sıkıntıların yakasını bırakmayacağına, mutsuz bir geleceğin habercisi olduğuna delalet eder. Çoğunlukla ekonomik anlamda daralma olacağını gösteren bu rüya, kişinin çalışma hayatına özen göstermesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Defterdar İle Sohbet Etmek

Rüyasında bir defterdar ile sohbet ettiğini gören rüya sahibinin kamu kuruluşlarında bir görüşmesinin olacağına ve karlı çıkacağına işaret etmektedir. Farklı bir yoruma göre de kişinin yaptığı ya da yapacağı işlerde karşılaşacağı herhangi bir sorunun itibarlı bir kişi tarafından ortadan kaldırılacağına ve bu kişi tarafından hep korunup kollanacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar