Rüyada Defter Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Defter Görmek

Okunma Sayısı: 206

Rüyada Defter Görmek

Rüyasında defter gören rüya sahibinin, işlerinin açılacağına, işindeki yoğunluğu yakalayıp bunu fırsata çevirip, yaptığı değerlendirmeler sonucu büyük paralar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Defter Almak

Rüyasında defter aldığını gören rüya sahibi, uzun ömre işaret etmektedir. Kişinin rüyada defter alması planlarının ve ideallerinin hayata geçeceğine ve mutlu bir hayat yaşayacağına yorulur.

Rüyada Defter Satmak

Rüyada Defter sattığını gören rüya sahibi, sonucunu iyi düşünüp taşınmadan ticari anlaşmalar yapacağına ve olumsuz sonuçlar ile karşılaşacağına yorulur. Kişinin başkalarının öğütlerine muhtaç olduğunu göstermektedir. Kişinin bir tanıdığa iyilik yapacağına ve gelecek tehlikeleri bu iyiliğin geri tepeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kırmızı Defter Görmek

Rüyasında kırmızı defter gören rüya sahibi, düşmanlarından gelecek tehlikeyi önceden fark edip önlemler alacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin güçlü insanlarla kuracağı iletişimin hayatını değiştirecek adımlarda bulunacağının da göstergesidir.

Rüyada Deftere Yazı Yazmak

Rüyasında deftere yazılar yazdığını gören rüya sahibi, herhangi bir konuda kişiye yöneltilmiş olan suçlamalardan kurtulup rahata ereceğine işaret etmektedir. Başka bir yoruma göre de bir günah işleyeceğini ve bu günahtan tövbe ederek kurtulacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.