Rüyada Defne Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Defne Görmek

Okunma Sayısı: 152

Rüyada Defne Görmek

Rüyada defne gören bir kimsenin hep gülümseyeceğine, mutlu zamanlarının mutsuz zamanlarından daha çok olmasına, yaşadığı mutsuzluklar ne kadar çok olursa olsun yakın zamanda bir anda kurtulmaya, rahatının yerine gelmesine, umutlanacağı güzel haberler almaya delalet eder. Tüccar bir kimse defne görür ise maddi sıkıntılarını aşmaya, güzel işbirlikleri yapmaya delalet eder.

Rüyada Defne Yaprağı Görmek

Rüyasında defne yaprağı gören bir kimsenin gerçek hayatta bekar ise iki kişi arasında karar vermek zorunda olacağına ve kısmetleri arasından birini seçeceğine delalet eder. Yolculuk edecek bir kimsenin bu rüyayı görmesi araba ile yolculuk edecekse mutlaka bakımını yapmaya, eğer otobüs ya da uçak ile yapılacak bir yolculuk ise mutlaka biletlerini kontrol etmelerine, son dakikaya bırakmamaya dikkat etmelerine delalet eder.

Rüyada Defne Yaprağı Toplamak

Rüyasında defne ağacından yapraklarını toplamak görmek gerçek hayatta kazancın artacağı durumların söz konusu olduğuna, sadece koparmak için kopardığını ve defne ağacına zarar veren bir kimse zorluklara düşecek, ele gelecek kazancın azalmasına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar