Rüyada Define Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Define Görmek

Okunma Sayısı: 194

Rüyada Define Görmek

Rüyada define görmek gerçek hayatta helal bir rızka, mal edinmeye delalet eder. Başka bir yoruma göre zina sonucu meydana gelen çocuğa delalet eder.

Rüyada Define Olduğunu Öğrenmek Görmek

Rüyada define olduğunu öğrenen kimsenin gerçek hayatta karşılık bulamayan bir aşka, define soyduğunu görmek ticaret yapacak bir kimsenin yapacağı ticarette zarar edeceğine, üzüntü duymaya ya da meşakkatli bir yolculuğa delalet eder.

Rüyada Define Bulmak Görmek

Rüyada define bulmak kişinin gereksiz bir durum için masraf yapacağına, gereksiz bir durum oluşmasına ve hayıflanmaya delalet eder. Rüyada bulunan define değerli taşlardan oluşuyor ise aşkta şansının yaver gitmesine, sevdiği kimse ile evlenmeye, çocuk sahibi olmaya delalet eder. Bulunan define başka bir yoruma göre bir hastalık yaşar. Yıkık ve virane bir yerde define bulduğunu görmek hastalıktan kurtulamamaya, ailesinden ya da çevresinden bir kimsenin ölüm haberini alacağına delalet eder. Rüyada bilmediği bir yerde define görmek helal olarak alınacak bir rızka, hayırlı bir gelin ya da damadı olacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.