Rüyada Deccal Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Deccal Görmek

Okunma Sayısı: 149

Rüyada Deccal Görmek

Rüyada deccal görmek yalancı ve önderlik uğruna her türlü hile ve yönteme başvuran kimsenin varlığına delalettir. Deccal, insanları doğru yoldan ayıran sapkın birine, küfürde ileri giden azgın insanlara da delalet eder.

Rüyada Deccal Çıktığını Görmek

Rüyada deccalın çıktığını görmek fitne ve kaosun oluşmasına, ardından kafir yurtlarının fethedilmesine, Müslümanların galibiyetine ve inançsızların uğrayacağı azap ve yenilgiye delalet eder.

Rüyada Deccalı Görmek

Rüyada deccal görmek din yolundan kopmuş, çıkarı için her türlü kötülük ve tuzakları yapabilecek, haram helal ayırmayan birinin varlığına delalet eder. Bu rüyayı gören kimsenin hep daha fazlasını isteyen zenginlik ve güç adına yapmayacak hiç bir şeyi olmayan kötü niyetli birinin çevresinde olduğuna delalet eder.

Rüyada Deccal Olmak Görmek

Rüyada deccal olduğunu gören bir kimsenin, tanınmak, şöhret ve şana ulaşmak için en yakınlarını bile yok sayabilecek birinin hayatlarında olduğuna delalet eder. Bu rüyayı görenlerin büyü ve sihre maruz kalabilecekleri ve bu sebeple çok dikkatli olmaları din yolundan ayrılmaması gerektiğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri