Rüyada Dayanmak | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dayanmak

Okunma Sayısı: 155

Rüyada Dayanmak

Rüyada sırtını bir yere dayadığını gören rüya sahibi, güçlük çektiği konuların olduğunu ve ailesinden manevi olarak yardıma ihtiyaç duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bir Erkeğe Dayanmak

Rüyasında bir erkeğe dayandığını gören rüya sahibi, zayıf kişilikte birisi olduğuna ve stresli bir döneme gireceğine, mutsuz olacağı aylar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada Dağa Dayanmak

Rüyasında dağa dayandığı gören rüya sahibi, hakkında kötü düşünen insanların olduğuna, bu insanların kişiye zarar vermeye çalışacağına ama kişinin zarar görmeyip, huzura kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Ağaca Dayanmak

Rüyada ağaca dayandığını gören rüya sahibi, umutlarının yeşereceğine, güzel günlerin kapısını çalacağına, akrabalarıyla vakit geçireceğine, deniz kenarında bir yere tatile gideceğine yorulur. Kişinin hep iyi şeylerle karşılaşacağı bir hayat süreceğinin habercisi olan bu rüya güzellikler ile doludur.

Rüyada Arabaya Dayanmak

Rüyasında arabaya dayandığını ve güç aldığını gören rüya sahibi, üstesinden gelmesi zor olan bir işi başaracağına, çalıştığı işte en üst seviyeye geleceğine, sevdiklerine kavuşacağına, güzel haberler alacağına, ruhsal yapısının iyi olacağına yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar