Rüyada Davul/Davulcu Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Davul/Davulcu Görmek

Okunma Sayısı: 143

Rüyada Davul/Davulcu Görmek

Rüyasında davul gören rüya sahibi, uzakta olan bir yakın arkadaşının dara düştüğüne ve yardım eli uzatmasını gerektirecek şiddette olduğuna işaret etmektedir. Arkadaş çevresinde yaşayacağı iyi ve kötü durumların bir arada olacağına işaret eden bu rüya, rüyayı gören kişinin manevi olarak yorulacağını göstermektedir.

Rüyada Davulcu Görmek

Rüyasında davulcu gören rüya sahibi, yalancı kişiler ile arkadaşlık kuracağına ve yara alacağına delalet eder. Rüya sahibinin etrafında boşboğaz insanların fesatlıkları ile birlikte akıllanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Davul Çaldığını Görmek

Rüyasında davul çaldığını gören rüya sahibi, yakın zamanda hayırlı bir evlilik yapacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin bolluk bereket içerisinde bir yıl atlatacağına tabir olur. Rüyada davul çalmak kişinin rehberlik edeceği bir topluluğa gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Davul Almak

Rüyada davul aldığını gören rüya sahibi, dehşete düşeceğine, kötü işler yapacağına yorulur. Rüyasında davul alan kişinin büyük bir suç işleyip ceza alacağına ve ailesine büyük zararlar vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada Davul Sesi Duymak

Rüyasında davul sesi duyduğunu gören rüya sahibi, yeni iş imkanı yakalayacağına, kararsızlık içinde kalacağına, doğru kararı verdiğinde mal mülk sahibi olacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar