Rüyada Davet Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Davet Görmek

Okunma Sayısı: 184

Rüyada Davet Görmek

Rüyasında davet gören rüya sahibi, kısa sürecek sevinçler yaşadıktan sonra kişinin hayal kırıklığına uğrayacağına ve hüzünlü günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada Davet Almak

Rüyasında davet aldığını gören rüya sahibi, üzücü haberleri arka arkaya alacağına ve mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Davet Yemeği Görmek

Rüyasında davet yemeği gören rüya sahibi, beklenmedik sürprizler yaşayacağına, evlilik teklifi alacağına, iyi huylu bir kişiyle tanışacağına, bir yazlık sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Davet Vermek

Rüyasında davet verdiğini gören rüya sahibi, hayırlı işler yapacağına tabir olunur. Kişinin rüyasında verdiği davetin merhametli bir kişi ile tanışıp, bilge bir kişi olacağına işaret etmektedir. Kişinin çoğunlukla hayır sahipleriyle toplandığına ve büyük işler başaracağına delalet eder.

Rüyada Davet Yemeği Yemek

Rüyasında davet yemeği yediğini gören rüya sahibi, bekar bir erkek için güzel bir kadın ile evlenmeye, evli kişinin ise ikiz çocuk sahibi olacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin ailesinden ayrılmak zorunda kalıp uzak bir şehre taşınacağına da işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.