Rüyada Dava Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dava Görmek

Okunma Sayısı: 201

Rüyada Dava Görmek

Rüyada dava ettiğini veya davalık olduğunu gören rüya sahibi, gerçekte olduğu gibi sıkıntılı bir durum değildir. Kişinin rüyasında davalık bir durumda olması bir servet sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Dava Kazanmak

Rüyasında dava kazandığını gören kişinin ticarette beklenmedik büyük bir yükselme göreceğine işaret etmektedir. Rüyasında kazanılan davanın kişiye yeni sorumluluklar yükleneceğine ve bu durumdan sıkılacağına, fakirlere yardım edeceğine ve mükafatını alacağına işaret etmektedir.

Rüyada Dava Dosyası Görmek

Rüyasında dava dosyaları gören rüya sahibinin, herkesten sakladığı şeylerin başkaları tarafından öğrenileceğine ve bu durum yüzünden gözyaşı dökeceğine yorulur.

Rüyada Dava Günü Almak

Rüyasında dava günü aldığını gören rüya sahibi, beklediği haberleri yakın zamanda alacağına ve gelecek haberler ile çok mutlu olacağına işaret etmektedir. Farklı bir yoruma göre de rüya sahibine gelecek kötü haberlerin zorluk ve sıkıntı yaratacağına delalet etmektedir. Kişinin yakınları tarafından ihanete uğrayıp, uğradığı ihanetler sonucunda gözyaşı dökeceğine tabir olunur.

Rüyada Dava Dilekçesi Görmek

Rüyasında dava dilekçesi gören rüya sahibi, hukuki açıdan yapılacak bir haksızlığa delalet eder. Kişinin aile ve iş hayatında huzursuzluk yaşayacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.