Rüyada Darlık Görmek - Rüya Tabiri

Rüyada Darlık Görmek

Okunma Sayısı: 68

Rüyada Darlık Görmek

Rüyasında bir darlık çektiğini gören rüya sahibi, bir hastalığa yakalanacağına, etrafındaki insanlardan zarar göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Birinin Darlık Çektiğini Görmek

Rüyasında birinin darlık çektiğini gören rüya sahibi, yakınındaki kişilerden uzaklaşıp kendine yeni bir hayat kuracağına işaret etmektedir. Kişinin başına gelecek musibetlerden kurtulmak için çok çaba harcaması gerektiğine, mutsuz günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada Nefes Darlığı Çekmek

Rüyada nefes darlığı çektiğini gören rüya sahibi, iftiraya uğrayacağına ve kederli günler geçireceğini göstermektedir. Kişinin rüyasında nefes darlığından kurtulduğunu görmesi sevindirici haberler alacağına ve etrafındakilere mutluluk saçacağıma işaret etmektedir.

Rüyada Başkasının Nefes Darlığı Çekmesi

Rüyasında bir başkasının nefes darlığı çektiğini gören rüya sahibi, etrafındaki bir erkeğin yardım eli uzatmasını beklediğine ve yakın zamanda bu yardım elinin kişiye uzanacağına delalet eder. Kişinin bunalımda olduğunu ve bunalımdan çıkmak için dua etmesi gerektiğini göstermektedir. Rüya sahibinin gördüğü bu nefes darlığı, yapılan birikimin biteceğine ve ticari amaçlı bir iş yapıp karlı çıkacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir