Rüyada Darılmak/Dargınlık Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Darılmak/Dargınlık Görmek

Okunma Sayısı: 185

Rüyada Darılmak/Dargınlık Görmek

Rüyada kişinin birisine darıldığını görmesi, rüya sahibinin fakirleşeceğine delalet eder. Genel olarak hayra yorulan bir rüya değildir. Rüya sahibinin elindeki parayı gereksiz harcamalarda bulunup dara düşeceğine işaret etmektedir. Kişinin fazla israf ettiği malın üzüntüsünü yaşayacağına delalet eder. Rüyasında birisi ile dargınlık yaşadığını görmesi kişinin manevi huzurunun artacağına, moralinin yüksek olacağına işaret ederken aynı zamanda maddi konularda zorluk çekeceğine de yorulur.

Rüyada Eşiyle Dargın Olduğunu Görmek

Rüyasında eşine dargın olduğunu gören kişinin büyük mutluluk yaşayacağına ve araba sahibi olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de eşiyle dargın olduğunı gören rüya sahibinin sevdikleriyle arasına girecek soğukluğun olduğunu göstermektedir.

Rüyada Anne veya Babaya Darılmak

Rüyada anneye veya babaya darıldığını gören kişinin ailesiyle sorunsuz bir hayat yaşayacağına, ailesinin rüya sahibinin kazancında gözü olmadığına yorulur.

Rüyada Arkadaşa Darılmak

Rüyasında arkadaşına darıldığını gören rüya sahibi, etrafındaki insanlarla kuvvetli, sağlam ilişkiler kurduğuna, yeni bir dost edineceğine ve o kişiyle güzel vakitler geçireceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.