Rüyada Darı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Darı Görmek

Okunma Sayısı: 183

Rüyada Darı Görmek

Rüyasında darı gören rüya sahibi, hedeflerine ulaşmakta zorluk çekeceğine belki de hedeflerine hiç ulaşamayacağına, maddi zorluklar çekeceğine ve bir yakınının hayatını kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Darı Toplamak

Rüyasında darı topladığını gören rüya sahibi, darının tam tersi olarak hayra yorulan bir rüyadır. Rüya sahibinin bir evlat sahibi olacağına işaret eden bu rüya kişinin evladından göreceği maddi ve manevi desteklere yorulur. Kişinin evladı için yaptığı planları hayata geçireceğine ve evladına güzel bir gelecek sunacağına yorulur.

Rüyada Darı Satmak

Rüyasında darı sattığını gören rüya sahibi, büyük kazanç sağlayacağına, bol rızıklı bir hayat geçireceğine işaret etmektedir. Kişinin kar getirecek işler peşinde koştuğunu ve elde ettiğine yorulur.

Rüyada Darı Yemek

Rüyasında darı yediğini gören rüya sahibi, hayatı boyunca en iyi en güzel şeylere sahip olacağına, şansın ve bereketin sürekli olacağına, ömür boyu huzurlu bir hayat yaşayacağına delalet eder. Farklı bir yoruma göre de kişinin sağlık sorunu yaşaması nedeni ile bir süre maddi kayıplara uğrayacağını göstermektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.