Rüyada Darbuka Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Darbuka Görmek

Okunma Sayısı: 175

Rüyada Darbuka Görmek

Rüyada darbuka görmek, rüyayı gören kişinin epey bir zamandan beri beklediği haberin geleceğine ve aile hayatında mutluluğu yakalayacağına işaret eden bu rüya hayırlı rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntıları geride bırakacağına ve şehir değişikliği yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada Darbuka Çalmak

Rüyasında darbuka çaldığını gören kişi hayırlı işlerde bulunacağını gösterirken yakın zamanda evleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada Darbuka Sesi Duymak

Rüyasında darbuka sesi duyan rüya sahibi, bazı konularda fanatik davranışlar gösterdiğine ve başkalarının kişiyi doğru yönlendirmeye çalıştığını bilmesine rağmen kendi bildiğini okumaktan vazgeçmeyip zarar göreceğine yorulur.

Rüyada Darbuka Almak

Rüyasında darbuka satın aldığını gören kişi, zamanını boşa harcadığını, etrafında art niyetli insanların bulunduğuna, elindeki parayı iyi değerlendiremediği için maddi sıkıntılarla karşı karşıya geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Darbuka Kaybetmek

Rüyasında darbukasını kaybettiğini gören kişinin, huzuru yakalayacak maneviyata bürüneceğine, güzel bir hayat süreceğine yorulur. Kişinin alacağı haberler ile sevinç yaşayacağına ve hayatındaki olumsuzluklardan kurtulacağına, kıyamet gününde susuzluk çekmeyeceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.