Rüyada Darbe Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Darbe Görmek

Okunma Sayısı: 202

Rüyada Darbe Görmek

Rüyasında darbe gören kişinin, kendi kendine zarar verdiğine yorulur. Kişinin darbe esnasında kendisini savunmaya çalıştığını görmesi ise işlerinde olumlu bir döneme göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Darbe Olduğunu Görmek

Rüyasında darbe olduğunu gören rüya sahibinin, yapacağı girişimde üstün başarılar sergileyip, işlerini yoluna koyacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin şanslı günlere yaklaştığına ve bahtının açık olacağına yorulur.

Rüyada Darbeden Kaçmak

Rüyasında darbeden kaçtığını gören kişi aydınlığa kavuşacaktır. Farklı bir yoruma göre de hilekar, dolandırıcı bir kişi ile arkadaş olunacağına ve zarar göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Darbe Alıp Bayılmak

Rüyasında aldığı darbe sonrasında bayıldığını gören rüya sahibi, gerçek hayatta sağlık problemleri yaşamayacağına, kendisine iyi
baktığına, neşeli ve güvenilir birisi olduğuna işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin alacağı haberler sonrasında akrabalarıyla bir araya geleceğini, miras durumlarıyla uğraşacağına delalet eder.

Rüyada Darbe Alan Kişiye Yardım Etmek

Rüyasında darbe almış zor durumda birisine yardım ettiğini gören rüya sahibi, zorlanacağı maddi konularda rahata ereceğine, yardımsever yapısıyla gelecek kötülüklerin engelleneceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.