Rüyada Daralma Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Daralma Görmek

Okunma Sayısı: 134

Rüyada Daralma Görmek

Rüyasında daraldığını gören rüya sahibi, hoş olmayan durumlarla karşılaşacağına, sıkıntılar içinde kalacağına ve üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Maddi Daralma Görmek

Rüya sahibinin maddi olarak daraldığını görmesi, kazancının artacağına, hayatta her zaman başarılı olacağına, ortaklı bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Nefes Daralması Görmek

Rüyada nefesinin daraldığını gören rüya sahibi, gerçeğin aksine rahata ereceğine, bekar bir kişi için hayırlı bir evliliğe, evli bir kişi içinde yeni bir çocuğa sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ruhunun Daraldığını Görmek

Rüyasında ruhunun daraldığını gören rüya sahibi, sıkıntılarının biraz daha süreceğine, beklediği haberlerin gelmesiyle birlikte hedeflerine ulaşıp hayatının düzene gireceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin zengin olacağına, ailesinden kalacak mirasa işaret etmektedir.

Rüyada Daraldığını gören kişi yakın zamanda ailesine büyük maddi destek sağlayacağına, hastalıktan kurtulacak yakının haberiyle rahatlayacağına işaret etmektedir. Rüyasında kişinin ruhunun daralması gerçeğin tam tersi şeklinde neşeli ve mutlu günlerin kapıyı çalacağına ve yakınlarda bir düğün olacağının habercisi olacağı yönünde yorumlanmaktadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri