Rüyada Dar Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dar Görmek

Okunma Sayısı: 152

Rüyada Dar Görmek

Rüyada kendisini dar bir evde gören rüya sahibi, sevgilisi ya da eşi tarafından ihanete uğrayıp, üzüleceğine ve büyük kararlar alıp kendi hayatına daha çok yönelmesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Dar Elbise Görmek

Rüyasında dar elbise giydiğini ya da aldığını gören rüya sahibi, sıkıntıların kısa süre içerinde geçeceğine, elini attığı her işin üstesinden kolaylıkla geleceğine yorulur.

Rüyada Dar Ayakkabı Görmek

Rüyasında dar ayakkabı görmek kişinin zenginliğine ve servetine işaret etmektedir. Kişinin rüyasında giydiği dar ayakkabının başka bir yorumu da işlerinin kötüleşmesi, zor zamanlar atlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada Dar Merdiven Çıkmak

Rüyada dar merdivenlerden çıktığını gören rüya sahibi, uzun ve mutlu bir hayata yorulur. Farklı bir yoruma göre de kişinin ün peşinde koşarken yara alacağına işaret etmektedir.
Rüyada Dar Sokakta Araç Kullanmak
Rüyasında dar bir sokakta araç kullanmaya çalıştığını gören rüya sahibi, sevdiklerinden uzak kalmak zorunda olacağına ve çekeceği özlemden kaynaklı olarak üzüleceği anlamına gelmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar