Rüyada Dans Etmek

Okunma sayısı: 725

Rüyasında dans ettiğini gören kişi için felaket, hastalık ve alçaklık habercisi olarak işaret edilmektedir. Rüyasında dans eden bir kişi ya bir felakete uğrar, ya hastalanır ya da halk arasında itibarını kaybederek rezil olur.

Tanınmış bir kişinin karşısında dans ettiğini gören kimse, o kişiyle alay etmeye işarettir. Kendi karşısında bir topluluğun dans ettiğini gören ise herhangi bir topluluğun veya halkın kendisiyle alay etmesiyle karşı karşıya kalır.

Genel olarak dans rüyaları çok iyi görülmezler. Dans, hatalı düşünceler, duygular yüzünden gelecek sıkıntıolarak da yorumlanır. Rüyasında dans ettiğini gören bir kimse güç durumda kalır. Ancak rüyasında düzel bir yerde çok tatlı bir müzikle dans edenleri seyreden kişi için bir kısmet doğacağına yorumlanır.

Dans etmek veya dans edenleri görmek, iş konularında ufkunun açılacağına ve olayları daha açık bir şekilde kişinin göreceğine işarettir.

Rüyada Dans Ettiğini Görmek

Rüyada Dans Ettiğini Görmek

Bu rüya, felaket, hastalık ve rezillikle yorumlanmaktadır. Birinin karşısında dans eden, onunla alay eder. Karşısında dans edenleri gören kişilerle ise halk alay eder.

Rüyada Başkalarıyla Dans Etmek

Rüyada Başkaları İle Dans Etmek

Rüyada eşiyle dans ettiğini görmek, rüya sahibinin şeref ve itibarının artacağına, başkasıyla dans etmek ise utandırıcı bir hareket yapacağınıza, akrabanızla dans etmek ise saadet ve bahtiyarlığınızın artacağına işarettir.

Yorum Yap

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmadı.