Rüyada Danışmak Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Danışmak Görmek

Okunma Sayısı: 140

Rüyada Danışmak Görmek

Rüyada birisine danıştığını gören rüya sahibi, kendisine değerli bir eşya emanet edileceğine ve bu emanete bakarken zorluk yaşayacağına yorulur.
Kişinin bir konu hakkında etrafındakilere danışması konunun iyi ya da kötü olmasına göre şekillenmektedir. Danışılan konu iyi ise yakın zamanda hastalıkla karşı karşıya geleceğine, konunun kötü olması ise kişinin ticari bir girişimde bulunması sonucu büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Anneye Danışmak

Rüyada kişinin anneye danıştığını görmesi, beklenilen ama endişe edilen konuda gelecek haberlerin olumlu olduğuna işaret etmektedir. Anneye danışılan konu kişi için hayırlı olacağına yorulur.

Rüyada Cami Hocasına Danışmak

Rüyasında cami hocasına bir şey danıştığını gören kişi, saygın ve sevilen bir kişi olduğuna, Allah yolunda ilerleyen bir din adamı olmasına delalet eder. Kişinin dürüst birisi olduğuna ve bu dürüstlüğünün karşılığını alacağına yorulmaktadır.

Rüyada Küs Birisine Danışmak

Rüyasında küs birisine danıştığını görmek, rüya sahibi erkek ise çok güzel ve akıllı bir kadınla tanışıp, evleneceğine yorulur. Rüya sahibi kadın ise hayatında değişiklikler yapması gerektiğine yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri