Rüyada Damar Görmek - Rüya Tabiri

Rüyada Damar Görmek

Okunma Sayısı: 84

Rüyada Damar Görmek

Rüyada damar görmek rüya sahibinin gerçek hayattaki ailesi, akrabaları ve soyunun devamına delalet eder. Rüyada damar gören kimsenin memleketinden uzak bir yerde olmasına ya da akrabaları ile arasının açık olduğuna delalet eder.

Rüyada Damardan Kan Gelmesi

Rüyada damarlarından akan bir kan görmek gerçek hayatta rüya sahibinin yoksul ise para kazanacağı güzel bir işe delalet eder. Damarlarının belirgin olarak görülmesi ise gelirdeki azalmaya, tüccar bir kimsenin mallarını kaybetmeye ya da yok pahasına satmaya delalet eder.

Rüyada Damarların Renginin Değişmesi

Rüyada vücudundaki damarların renginin değiştiğini görmesi gerçek hayatta çok gayret ettiği bir kimsenin gayretlerinin sonucunu almaya, olumlu şeyler ile karşılaşmaya, alınacak güzel haberlere, yeni biri ile tanışmaya, yeni dostluklar kurmaya, zor bir durumda olup ummadık birinin yardımı ile bir beladan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Damarın Şişmesi Görmek

Rüyada damarlarının şiştiğini gören kimsenin ailesinin kalabalıklaşacağına, evlilik çağına gelmiş gençlerin yakın zamanda evlenmesine, bir aşirete gelin gitmeye, çiftçi bir kimsenin ürünlerinin bol olacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir