Rüyada Dalga Geçmek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dalga Geçmek Görmek

Okunma Sayısı: 131

Rüyada Dalga Geçmek Görmek

Rüyada dalga geçmek görmek, rüya sahibinin kendini teskin etmesi, kötü bir huyunu terk etmesi gerektiği ile delalet eder. Kendine yapacağı öz eleştirilerle daha iyi biri olmaya, insanlara empati ile yaklaşmaya, biri ile konuşurken karşıdakinin isteklerini de göz ardı etmeyeceğine ve daha fedakâr biri olmaya delalet eder.

Rüyada Biriyle Dalga Geçtiğini Görmek

Rüyada biriyle dalga geçtiğini görmek, gerçek hayatta rüya sahibinin başarılı olmak ve yükselmek için aileden destek bekleyeceğine ancak bu desteği göremeyeceğine delalet eder. Çevresinde ona karşı güven duymayan insanlar olduğuna, kötümser olduğu için rüya sahibine kimsenin sırrını anlatmak istemediğine delalet eder.

Rüyada Birisinin Dalga Geçtiğini Görmek

Rüyada birisinin dalga geçtiğini görmek, gerçek hayatta rüya sahibinin var olan sıkıntılarını yakın zamanda kurtulacağına delalet eder. Başka bir yoruma göre yardım istemeye, uzun zamandır ödenmeyen borcu için borç verenin kolaylık tanıyacağına, aşağılayan ve küçümseyen insanların başına kınadıkları şeylerin geleceğini ve umudunuzu kaybetmediğiniz için geleceğinizin parlak olacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar