Rüyada Daktilo Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Daktilo Görmek

Okunma Sayısı: 131

Rüyada Daktilo Görmek

Rüyada daktilo görmek eski zihniyetli bir kimse ile uğraşmaya, bir anda kendini üzücü olayların içerisinde bulmaya, farkında olmadan hatalar yapmaya delalet eder.

Dul Bir Kadının Rüyada Daktilo Görmesi

Dul bir kadının rüyasında daktilo görmesi gerçek hayatta varlığı olan iyi huylu bir kimse ile evleneceğine, bu kimse ile mutluluğu bulacağına delalet eder.

Rüyada Eve Daktilo Almak

Rüyada eve iş amaçlı daktilo almak görmek gerçek hayatta çalışan bir kimsenin hala işlerini eski usul ile halletmesine ve işlerinin ağır ilerlemesine delalet eder. Rüya sahibinin kendine yeni yöntemler bulması gerektiğine delalet eder. Rüyada hobi için daktilo aldığını görmek gerçek hayatta tahsil yapmaya, aile içerisinden birinin başarılı bir hayatı olup ailesini gururlandıracağına delalet eder

Rüyada Dekor İçin Daktilo Almak Görmek

Rüyada dekor amaçlı daktilo aldığını gören bir kimsenin gerçek hayatta özendiği bir hayat olduğuna, özendiği şeyin tahsil yaparak ulaşabileceğine, roman yazmaya, bir kimseye eğitim vermeye, öğretmen olmadığı halde çevresini yönlendiren ve eğiten bir kimseye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar