Rüyada Dakika Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dakika Görmek

Okunma Sayısı: 178

Rüyada Dakika Görmek

Rüyasında sürekli saate bakıp dakikaları saydığını görmek gerçek hayatta rüya sahibinin istediği bir işi tam zamanında halletmesine delalet eder. Belli bir dakika beklemesi gerektiğini görmek o süre içerisinde gerçekleşecek mutlu bir duruma delalet eder.

Rüyada Dakika İle Birini Beklemek

Rüyada belirli bir dakika sonra birinin geleceğini ya da buluşacağını görmek gerçek hayatta rüya sahibinin heyecan içinde beklediği bir kimsenin ya da beklediği bir haberin olduğuna delalet eder. Eğer beklenen dakikada beklenen şey olur ise gerçek hayatta beklenen kimsenin tam zamanında ya da sürpriz yaparak erken gelmesine delalet eder. Ancak beklenen sürede gelmeyen kimsenin görülmesi rüya sahibinin istekleri bir süre daha sabretmeye delalet eder.

Rüyada İşten Çıkmak İçin Dakika Saymak

Rüyada iş yerinden çıkmak için dakika saydığını gören bir kimse gerçek hayatta işinden memnun olmadığına, kendisine yetecek veya hak ettiği maaşı alamadığına, başka bir işte çalışmak istediğine, istenmedik bir durum ile karşı karşıya kalmaya ya da sevdiği kimse tarafından üzülmeye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.