Rüyada Dağ Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Dağ Görmek

Okunma Sayısı: 140

Rüyada Dağ Görmek

Rüyada dağ görmek gerçek hayatta yöneticilik, zafer bulma ve rahata ermeye delalet eder. Dağın üzerinde bulunmak, kadri yüce birine yakın olmaya; dağı çıkarak tepesine ulaşmak, yüksek bir idarecinin himayesine yahut büyük bir memuriyete delalet eder.

Rüyada Dağdan İnmek Görmek

Rüyada dağdan inmek, makam ve rütbe kaybetmeye, dağdan düşmek, dinen eksiklik yaşamaya delalettir. Düşerek bir yerini incittiğini görmek, meydana gelecek bir zarara; dağın yerinden çıkması, bir devletin çökmesine ve halkının dağılmasına; dağın yanması, devlet başkanını vefatına delalet eder.

Rüyada Dağda Yeşillik Görmek

Rüyada dağda görülen yeşil ağaçlar gerçek hayatta yönetimdekilerin iyi niyetli gayretlerine ya da kişiye devletten ulaşacak bir yardıma delalet eder. Dağı çıplak ve sadece toprak olarak görmek ise yöneticilerin topluma faydası olmadığına delalettir. Dağın diken ve çalılarla kaplı olduğunu görmek ise, topluma zararı dokunan bir kimsenin varlığına, dağda vahşi hayvan görmek, devlet kademesinde kamu malına zarar veren kimselerin var olduğuna, bu kimselerin bulunması gerektiğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri