Rüyada Cüzdan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Cüzdan Görmek

Okunma Sayısı: 253

Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyada cüzdan görmek sırra ve gizli durumlara delalet eder. Rüyada cüzdan bulmak, büyük bir maddi veya manevi kazanca delalettir.

Rüyada Cüzdan Bulmak

Rüyada içi para dolu cüzdan bulmak, şansın arttığı döneme delalet eder. Cüzdan kaybettiğini görmek, yakın bir dostla kavga edileceğine delalettir. Rüyada cüzdanın içinde para olmadığını görmek, umulmadık bir yerden bir para alacağına delalettir. Yolda bir cüzdan bulduğunu görmek kıymetli bir şeyini kaybolmasına delalet eder.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Rüyada cüzdan kaybetmek görmek, yakın bir arkadaşla tartışmaya, rüyada içi para dolu cüzdan bulmak ise, şansın artacağına delalettir. Rüyada cüzdanın içini boşalttığını görmek, sağlıkla ilgili problemlere, rüyada cüzdan satın almak sağlıkla ilgili çok para harcamaya ancak iyileşmeye delalet eder. Rüyada tanıdığı birinden cüzdan almak, bir yakının sağlığıyla alakalı bir miktar toplu para verilmesine delalet eder.

Rüyada cüzdan satmak iyiliklere, hasta bir yakınınızdan iyilik göreceğinize veya o kişiye iyilik yapacağınıza işarettir. Cüzdanı tanıdığınız birisine satıyorsanız, sağlığınıza kavuşacağınıza ve uzun süre sağlık sorunu yaşamayacağınıza delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.