Rüyada Çukur Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çukur Görmek

Okunma Sayısı: 148

Rüyada Çukur Görmek

Rüyada çukur gören bir kimsenin gerçek hayatta dikkat etmesi gereken konular olduğuna, tüccar bir kimsenin işlerinin kötü gideceğine, bir yerde çalışan bir kimsenin yöneticileri ile anlaşmazlığa düşeceğine ya da maaşının azalacağına, iş yaşamında adım atmadan önce temkinli olmaya, yaşamını kötü yönettiğine ve kendine çeki düzen verilmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Çukur Kazmak

Rüyada çukur kazdığını gören bir kimsenin gerçek hayatta çevresindeki insanlar yüzünden sıkıntılı bir durum yaşayacağına, kazılmış çukurun içerisine girmek başa gelecek zorluklardan sonra düze çıkmaya, yaşanacak maddi darlıktan sonra güzel bir duruma geleceğine delalet eder.

Rüyada Derin Bir Çukur Görmek

Rüyasında derin bir çukur görmek ve bu çukurun içine bakmak iş hayatında büyük riskler almaya, sevdiği insana karşı dürüst olmamaya, eşten saklanacak bir durumun söz konusu olmaya delalet eder.

Rüyada Çukura Girmek Görmek

Rüyada bir çukur görüp içerisine saklanmak için girmek gerçek hayatta sıkıntılı bir durumun farkına varıp önlem alınması gerektiğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar