Rüyada Çörek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çörek Görmek

Okunma Sayısı: 177

Rüyada Çörek Görmek

Rüyada görülen çörek gerçek hayatta rüya sahibinin büyük sevinçler yaşayacağına, sınırlı bir kazanç elde etmeye, hastalık sahibi bir kimsenin sağlığına kısa süre içerisinde kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Çörek Pişirmek Görmek

Rüyada çörek pişirdiğini gören bir kimsenin gerçek hayatında büyük mutluluklar yaşayacağına, sorunlu zamanlar geçiriyor ise bunları atlatacağına, küs olduğu bir kimse var ise bu kimse ile yakın zamanda barışmaya, ayrılmış sevgililerin barışmasına delalet eder.

Rüyada Çörek Yemek Görmek

Rüyada kendi yaptığı çöreği yiyen kimsenin gerçek hayatta karşısına çıkacak fırsatların farkına varacağına ve zenginlik kazanacağına, evlilik düşüncesi olmayan bir kimsenin aniden bir evlilik yapmasına, büyük bir kısmete kavuşmaya, rızkı bol bir kapı açılacağına delalet eder. Rüyada başkasının yaptığı bir çöreği yediğini görmek bolluk ve mutluluk kapılarına, menfaat göreceği kimselerin varlığına delalet eder.

Rüyada Yumuşak Çörek Görmek

Rüyada yumuşak bir çörek gören ve bunu yiyen kimsenin gerçek hayatta kolaylık ile kazanacağı bir mal ya da para olduğuna delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.