Rüyada Çorba Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çorba Görmek

Okunma Sayısı: 161

Rüyada Çorba Görmek

Rüyada görülen çorba kişinin gireceği her işte başarılı olup yüksek makamlara geleceğini göstermektedir. Rüya sahibinin yapacağı atılımlarda emeklerinin karşılığını alacağı ve maddi durumunun düzeleceğine delalet eder.

Rüyada Çorba Yapmak

Rüyada çorba yaptığını gören kişi ailesinde ve yakın çevresin de hasta olan kişilerin iyileşip sıhhate kavuşacağına işaret etmektedir. Yaptığı çorbayı zorla yediğini gören rüya sahibi istemeyerek yapmak zorunda kalacağı iş için uğraşıp yorulacağına, yaptığı çorbayı severek yediğini görüyorsa da kişinin bahtının açılacağına, rızık yollarının rahatlayacağına yorulur.

Rüyada Çorba Dağıtmak

Rüyada çorba dağıttığını gören rüya sahibi yardımsever, güvenilir, sevecen aynı zamanda neşeli bir kişi ile kurulacak iletişime işaret etmektedir.
Farklı bir yoruma göre de kişinin iyi haberler alacağına ve rahata ereceğini göstermektedir.

Rüyada Çorba Döktüğünü Görmek

Rüyada çorba döktüğünü gören rüya sahibi, kötü gelişmeler sonrası sıkıntı yaşayacağına, beklenmedik olayların yaşanması ile birlikte üzüntülü ve kederli günler yaşayacağının da haberci olan bu rüya, rüyayı gören kişi tarafından dikkat etmesi gerektiğine de işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar