Rüyada Çöl Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çöl Görmek

Okunma Sayısı: 142

Rüyada Çöl Görmek

Rüyada çöl görmek hayırlı rüyalar arasında değildir. Rüyasında çöl gören rüya sahibi, hayatında büyük kayıplar yaşayacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişi kendi bildikleriyle kendini yönlendirip dertsiz, tasasız, sıkıntı ve şiddetten uzak bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Çölde Deve Görmek

Rüyasında çölde deve gören kişi çok sevineceği haberler alacağına ve hayırlı kapılar açılacağına yorulur. Kişinin ummadığı bir zenginliğe kavuşacağına işaret eden bu rüya, kişi için çok hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Çölde Kum Fırtınası Görmek

Rüyasında çölde kum fırtınasına maruz kaldığını gören kişi tercihlerine göre üzüntü ya da sevinç yaşayacağını göstermektedir. Ölmek veya yaşamak, iyi veya kötü, tembel veya çalışkan olmak gibi tercihler hayatını yönlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Çölde Su Bulmak

Rüyasında çölde su bulduğunu gören kişi yaşadığı geçim sıkıntısından kurtulup, daha çok kazanç sağlayacağı bir işte çalışmasına yorulur.

Rüyada Çölde Yılan Görmek

Rüyasında çölde yılan gören kişi iş hayatında zorluklarla karşılaşacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar