Rüyada Çoban Yıldızı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çoban Yıldızı Görmek

Okunma Sayısı: 143

Rüyada Çoban Yıldızı Görmek

Rüyada görülen çoban yıldızı kişinin sıkıntılı dönemler yaşadığını ve sanata yöneldiğinde sıkıntılarından kurtulup eğlenceli, güzel günler yaşayıp mutlu olacağına işaret etmektedir.
Rüyada görülen çoban yıldızı kişinin yeni tanıştığı bir kişi ile evleneceğine de yorulur. Rüyasında çoban yıldızı görmek aynı zamanda kişinin hiç bir sağlık sorunu yaşamayacağına, arkadaşlarıyla muhabbetlerinin artacağına, boş uğraşlardan uzak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada görülen çoban yıldızı güzel giyinen bir kadınla kurulacak hoş sohbete de yorulur. Gerçekleşecek hayallerin sonunda mutlu bir yuva kurulacağına delalet eder.
Rüyada görülen çoban yıldızı hastalık derecesinde kıskanç bir kişinin başkalarına zarar vermek için çaba göstereceğine de yorulur. Eski bir arkadaşın misafiriniz olacağı ve bir aşk hayatının oluşacağı anlamını da taşımaktadır. Çoban yıldızı görmek çok önceden planlanmış olunan yolculuğa çıkılacağını ve gidilen yerde çok mutlu olunacağına yorulur. Arkanızdan iş çeviren kişileri yenilgiye uğratacak güce sahip olunacağına ve yakınlarından duyacağı kötü sözlere, ummadığı bir kimseden kötülük görmeye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar