Rüyada Çivi Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çivi Görmek

Okunma Sayısı: 157

Rüyada Çivi Görmek

Rüyasında çivi gören kişinin ailesine ve etrafındaki herkese yararı dokunan, bilge bir insan olduğuna işaret etmektedir. Rüyada görülen çivi rüya sahibinin kırgın olduğu kişilerle arasının düzeleceğine ve sıkıntı bir daha ikili ilişkilerinde sorun yaşamayacağı anlamını taşımaktadır. Kişinin büyük planları olduğunu ve planlarını hayata geçirmesi için ailesinin desteğine de ihtiyaç duyacağını göstermektedir.

Rüyada Çivi Almak

Rüyada çivi aldığını gören rüya sahibi etrafındaki kişiler tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olduğuna yorulur.

Rüyada Çivi Çakmak

Rüyada çivi çaktığını görmek kişinin güçlü, kuvvetli kişilerle iş birliği yapacağına, halka yarar sağlayacak işlerde ön planda olacağına işaret etmektedir. Kişinin bir dostunun yardıma koşacağına ve karşılığında büyük iyilikler göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Çivi Yemek

Rüyasında çivi yemek hayırlı bir rüya değildir. Kişinin aldatılacağına, huzurunu kaçıracak durumlar ile karşı karşıya geleceğine delalet eder. Bir başka yoruma göre de kişinin kardeşi ile yaptığı planı gerçekleştirip, eğlenceli günler yaşayacağına ve aşk hayatında güzel gelişmeler olacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar