Rüyada Civciv Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Civciv Görmek

Okunma Sayısı: 272

Rüyada Civciv Görmek

Bir kimsenin rüyada civciv görmesi, sevinçli haberler almaya delalet eder. Rüyada civcivlere yem verdiğini görmek rüya sahibinin gerçek hayatta aile içinde sevinilecek bir durumun meydana gelmesine delalet eder.

Rüyada Civciv Sevmek Görmek

Rüyada civcivleri alıp avucunda sevdiğini gören kimsenin gerçek hayatta bir çocuğu olacağına delalettir. Zahmetsiz kazanılan rızık ve işe delalet eder.

Rüyada Yumurtadan Civciv Çıkması Görmek

Rüyada yumurtadan civciv çıktığını görmek rüya sahibinin yaşamına renk katacak değişimlere hazırlandığına delalet eder. Rüyada civciv görmek, kümeste veya bahçede görülen civciv berekete ve kısmete delalettir. Rüyada yumurtadan civciv çıkması ise kısmet almaya delalet eder. Rüyada yumurtadan çıkan civciv görülürse ve civciv güzelse, rüya sahibinin hayatında zevk verecek değişimlere hazırlanıyor olmasına, eğer çirkinse istenilen bir şeyin gerçekleşmesi için belirli bir zamana delalettir.

Rüyada Civcivlere Yem Vermek Görmek

Rüyada civcivlere yem vermek aile içinde sevinecek bir toplantı olacağına; civcivleri alıp avuç içine alıp sevdiğini görmek, rüya sahibinin bir çocuğu olacağı sevincini yaşayacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.