Rüyada Cinayet Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Cinayet Görmek

Okunma Sayısı: 256

Rüyada Cinayet Görmek

Bir kimsenin rüyasında cinayet işlediğini görmesi, kötü bir işe delalet eder. Bu rüya, kişinin amaçlarına ve arzusuna ulaşmaya da delalet eder. Bir kimsenin rüyasında cinayet görmesi, haram mal elde edeceği ile tabir olunur.

Rüyada Cinayet İşlemek Görmek

Rüyada birini öldürdüğünü görmek, uzun ömre delalettir. Rüyada bir cinayete şahit olmak, dikkatli ve iyiliksever olmaya delalet edilir. Rüyada cinayet işleyen birinin korkup kaçtığını görmek, haram mala delalet eder. Rüyanızda cinayet işlemek, zor günler geçirileceğine ve kişinin işlerinde hüsrana uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Nefsi Müdafaa Görmek

Rüya anında kendini savunmak için cinayet işlemek, iş hayatında başarılar kazanmaya ve yükselmeye delalettir. Rüyada birinin öldürüldüğünü görmek, bir yakınından haber almaya delalettir. Birinin kendi gözü önünde öldürüldüğünü görmek, kişinin ileriki günlerde çok önemli olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüyada kişinin bir başkasını öldürdüğünü görmesi, eğer öldürdüğü kişi tanıdığı biriyse, ona çok büyük bir yardımı dokunacağına, tanımıyorsa yaptığı bir haksızlıktan ötürü büyük bir pişmanlık duymaya delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.