Rüyada Çınar Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çınar Görmek

Okunma Sayısı: 154

Rüyada Çınar Görmek

Rüyada çınar ağacını görmek yüce, çevresi ve yakınları çok olan birine delalettir. Büyük çınar ağacı yapraklı ise, devletin ve ülkenin büyümesine; dallarını rüzgârda sallanırken görmek bir savaşa; çınar ağacının altında oturmak, devletten gelecek hayırlı bir işe delalet eder.

Rüyada Çınar Ağacı Görmek

Rüyada çınar ağacı görmek rüya sahibinin yaşamının uzun olduğuna, malının artacağına, sermayesinin devamlı büyüyeceğine delalettir. Kurumuş çınar görmek, yanlış bir yatırım yapmaya, büyük bir para kaybına uğramaya delalet eder.

Rüyada Devrilmiş Çınar Ağacı Görmek

Rüyada devrilmiş çınar ağacı görmek birinin haksız yere suçlanmasına delalet eder. Rüyada çınar ağacından düştüğünü gören bir kimsenin, iş yaşamında yaptığı hatalar nedeni ile para durumunun bozulacağına ve sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Rüyada ulu çınar görmek değerli, güçlü bir dostun varlığına delalet eder. Çınar murat, iyilik, huzur anlamına da gelmektedir. Rüyada çınar ağacı görmek, evladı bol, kuvvetli bir insan olmaya, çınar ağacını sallamak, kuvvetli bir düşmanla mücadele etmeye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar