Rüyada Çile Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çile Görmek

Okunma Sayısı: 145

Rüyada Çile Görmek

Rüyada çile gören kişi gerçek hayatın aksine rahat, huzur dolu bir hayat yaşayıp, ızdıraplardan uzak kalacağının habercisidir. Kişi için hayırlı olan bu rüya güzel bir yaşamın, dileklerine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Birisine Çile Çektirmek

Rüyada birisine çile çektirdiğini gören rüya sahibi etrafında fesat insanların çoğaldığına ve dikkat etmediği taktir de büyük yaralar alacağına ve aile huzurun kaçacağına yorulur.

Rüyada Ölen Birini Çile İçinde Görmek

Rüyada ölen birinin çile çektiğini görmek, kişinin aile ve sosyal hayatında mutlulukların kapısında olduğuna işaret etmektedir. Kişinin hayırlı bir ömrü olacağına, bol rızıklı hayat yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada Çile Çekmekten Kurtulmak

Rüyada çile çekmekten kurtulan kişi, zorlu bir süreç atlatıp çektiği zahmetten kurtulup, akraba ilişkilerini sağlamlaştırıp, güzel bir yaşam süreceğine yorulur. Kişi yaşadığı zorlukları geride bırakacağına, bozulan işlerinin tekrar eski halini alıp, kazancının artıp bir süre sonra tekrar bozulmaması için önlemler alması gerektiği anlamına gelmektedir. Çile çekmek gerçeğin aksine rahatlık anlamını taşımaktadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar