Rüyada Ciğer Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ciğer Görmek

Okunma Sayısı: 262

Rüyada Ciğer Görmek

Rüyada ciğer görmek, rüya sahibinin özgüveni yüksek, cesaretli bir kişilik olduğunu göstermektedir. Rüyada görülen bu ciğer kişinin cesareti sayesinde sevineceği bir olayla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Ciğerci Dükkânı Görmek

Rüyada ciğerci dükkânı görmek, rüya sahibinin uğraştığı işte yaşayacağı maddi kaybı göstermektedir. Aynı zamanda çevresindeki bazı insanlarla arasında sıkıntılar yaşayıp üzüleceğine delalet eder. Farklı bir yoruma göre de büyük başarılar elde edip, huzura kavuşacağının habercisidir.

Rüyada Ciğer Yemek

Rüyada ciğer yediğini görmek, rüya sahibinin kendi için kötü sonuçlar doğuracağı yanlış kararlar almasını, alınan bu kararlar sonucu sıkıntıların artacağı ve dertlerin bitmeyeceğini göstermektedir.

Rüya da Ciğer Almak

Rüyada ciğer aldığını görmek, rüya sahibinin her zaman aile ilişkilerine önem veren ve sadık olan birisi olduğunu göstermektedir. Ailesi için yapacağı bir işin hayır getireceğine ve bundan sonraki aile hayatında daha mutlu olacağının göstergesidir.

Rüyada Hayvan Ciğeri Görmek

Rüyada hayvan ciğeri görmek, kişinin kısmetinin açılacağına, eğitim hayatının bittiği anda bir iş hayatına atılıp, maddi imkânları çabuk yakalayacağına işarettir. Aynı zamanda aileden gelecek mirasa da işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.