Rüyada Çiğdem Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çiğdem Görmek

Okunma Sayısı: 146

Rüyada Çiğdem Görmek

Rüyada görülen çiğdem rüya sahibinin neşeli bir yapıya sahip olduğunu göstermektedir. Kişinin sosyal bağlarının kuvvetli olacağına, birlikteliklerinin güzel olduğuna ve mutlu bir evlilik hayatının olacağına yorulur.

Rüyada Çiğdem Çiçeği Görmek

Rüyada çiğdem çiçeği gören rüya sahibi, kırgınlıklar yaşadığı kişiler ile arasının düzeleceğine, daha sağlam ilişkiler kurup başarı elde eceğine işaret etmektedir. Çiğdem çiçeği gören kişinin yaptığı kariyer planlarını hayata geçirip kazanç sağlayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Çiğdem Kazmak

Rüyada çiğdem kazdığını gören rüya sahibi beklenmedik sıkıntılar ile karşılaşıp zarara uğrayacağına, akrabaları tarafından davalık bir durum olacağına işaret etmektedir. Kişinin gördüğü çiğdem kazmak attığı evlilik adımının bozulup üzüntü yaşayacağı anlamına da yorulur.

Rüyada Çiğdem Yemek

Rüyada çiğdem yediğini gören rüya sahibi aklından geçen bütün planları tekrar gözden geçirmesi gerektiğine, düşünmeden gerçekleştireceği planların kişiyi yenilgiye uğratacağı anlamına gelmektedir.

Farklı bir yorum göre de kişinin etrafında hayırsız ve menfaat bekleyen bir çok kişinin bulunduğu ve onlar için harcadığı emeklerin boşa çıkacağını göstermektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri