Rüyada Çiçek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çiçek Görmek

Okunma Sayısı: 141

Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada çiçek görmek genellikle hayra yorulur. Rüyada görülen çiçek bekar birisi için evliliğe, evli bir kadın için de hamilelik anlamına gelmektedir.

Rüyada Kurumuş Çiçek Görmek

Rüya sahibinin gördüğü kurumuş çiçek yaşayacağı sağlık sorunlarına veya hayal kırıklığına uğrayacağını göstermektedir. Farklı bir yoruma göre de kişinin etrafında güvensiz insanların çoğaldığı anlamını taşımaktadır.

Rüyada Çayırda Çiçekler Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntılı dönemleri geri bırakıp zor bir yaşamdan azmederek yüksek mevkilere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kokan Çiçek Görmek

Rüya sahibinin kokan bir çiçek görmesi, kadir kıymet bilen bir kişiyle tanışıp evleneceğine ve mutluluğu bu kişiyle yakalacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Saksıda Çiçek Görmek

Rüyada saksıda görülen çiçek genel olarak verilen uğraş sonucu elde edilen başarıya ama yapılan gereksiz endişe ile stres yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Çiçek Toplamak

Rüyada çiçek topladığını gören kişi bekar ise kısa zamanda hayırlı bir eş ile evleneceğine evli ise çocuk sahibi olma anlamındadır.

Rüyada Çiçek Almak veya Vermek

Rüyada kişinin birisine çiçek verdiğini görmesi yakınlarından alacağı mutlu bir habere delalet etmektedir. Birisinden çiçek almak ise kişinin ihtiyacı olan konuda yardıma yakınlarından birisinin koşmasıyla refaha ereceğine delalet etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri