Rüyada Cennete Gitmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Cennete Gitmek

Okunma Sayısı: 212

Rüyada cennet görmek; gören kişi ya da kişilerin açıklamalarına anlatma şekline ve detaylarına göre canlılık ve boyut kazanmaktadır. Genel bağlamda cennet mala, mülke bol rızık ve servete yorulur.

Rüyada cennete gittiğini görmek

Rüya sahibinin öldüğünün ve cennete gittiğinin rüyasındayken bilincinde olması, rüyayı gören kişi ya da kişilerin hayatlarında bilinçli bir risk alacaklarını ve tutkularını gerçekleştireceklerine yorulur. Kişinin dünya hayatını cennet gibi yaşayacağına ve dünyevi bütün nimetlerin ona hizmet edeceğine delalet eder.

Rüyada kendini cennette bulmak

Rüyayı gören kimselerin Allah rızası için bir hayat sürdüreceği, nefsinin ve dünyanın yarattığı açgözlülüğü yenerek maneviyatını güçlendireceğini, dünyanın herkese sunmadığı şansları yakalayacağı bilincinin her zaman diğer fanilerden daha yüksek olacağına delalet eder. Kişi bilinç seviyesi ve frekansıyla gören gözünü uyandırdığı ve anlayışı beden bütünlemesinde filizlendiği anlamlarını taşımaktadır.

Rüyada cennette meyve yediğini görmek

Bol kazanca, yüksek makama müjdecidir.

Rüyada cennetten kovulduğunu görmek

Rüya sahibi rüyasında cennetten kovulduğunu görüyor ise çok büyük bir günah işleyeceğine fakat bu günahtan hemen döneceğine yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri