Rüyada Çember Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çember Görmek

Okunma Sayısı: 195

Rüyada Çember Görmek

Rüyada çember görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta rızkınızın genişleyeceğine, hayırlı bir evlat sahibi olacağına, günahlarından tövbe ve istiğfar edeceğine, tövbelerinin kabul edileceğine, kısa sürecek bir hastalığa delalet eder.

Rüyada Çember Çevirmek Görmek

Rüyada çember çevirdiğini görmek, rüya sahibinin bazı kişileri yönlendireceğine ve dikkatli olması gereken bazı durumların içerisinde kalacağına delalet eder.

Rüyada Dizili Çemberler Görmek

Rüyada dizili çemberler görmek rüya sahibinin amacına ulaştıracak çalışmaları bir düzen ve sıraya koyacağına, güvenli bir anlaşma yapmaya ve emniyette olmak için tüm önlemlerin alınmasına delalettir.

Rüyada Çember İçerisinde Mahsur Kalmak Görmek

Rüyada çember içinde mahsur kalmak, rüya sahibinin gerçek hayatta kendi kuruntularının esiri olacağına, harekete halindeki çember görülmesi ise, yolculuğa çıkılıp geri dönüleceğine delalet eder.

Rüyada Çember Satmak

Rüyada çember satmak görmek gerçek hayatta rüya sahibinin beklemediği bir misafirinin gelmesine delalet eder. Bu misafir şehir dışından ya da yurt dışından gelebilir. Çemberi küçük birine satmak ise eş ile çocuk hakkında tartılma yaşamaya, bebek sahibi olmakta zorlanmaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.