Rüyada Çelik Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çelik Görmek

Okunma Sayısı: 169

Rüyada Çelik Görmek

Rüyada çelik eşyalar görmek cesurluk, atılganlık ve kendine güven olarak yorumlanır. Rüya sahibi rüyasında çelik yığını görür ise büyük bir zorluktan sonra hedeflerine ulaşacağına, çelik kaşık görür ise büyük bir nasibini parça parça alacağına, çelik parlatmak görmek güzel bir eşi olmasına delalet eder. Parlak çelik görmek iç huzurun olduğuna ve sağlığın iyi olmasına delalet eder.

Rüyada Çelik Eşyalar Görmek

Rüyada çelikten yapılmış eşyalar görmek cesaret, atılganlık, güvene delalettir. Ayrıca çelik, sadık dost anlamına da delalettir.

Rüyada Elinde Çelik Görmek

Rüyada elinde çelik görmek, kuvvete delalet eder. Bu çelik, sevmediği ve kendisine düşmanlık eden birininse, düşmanının kuvvet bulacağına delalettir. Çelik kendi elinde ise, rüya sahibi kuvvetlenecek demektir. Rüyasında demir madeni kazdığını veya ocaktan demir çıkardığını gören kimse, bir zahmete katlanacağına delalet eder.

Rüyasında bir yerde topluca demir bulan kimse, dünya malından birçok şeyler elde eder. Elinde bir demir olduğunu ve bunun yumuşadığını gören, geniş ve bereketli bir rızka sahip olur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar