Rüyada Çekirge Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çekirge Görmek

Okunma Sayısı: 142

Rüyada Çekirge Görmek

Rüyada çekirge görmek uçan çekirge sürüsü ise, o bölgeye gelecek azap ve üzüntüye, yerde görülen, yürüyen ve fakat uçamayan çekirge, zarar vermeye çalışan ancak fırsat bulamayan düşmana delalettir.

Rüyada Zararsız Duran Çekirge Görmek

Rüyada zararsız duran çekirgeler korku ve sıkıntıdan kurtulmaya delalettir. Rüyada çekirge yemek, rızık kapısına, bir kap içinde görmek, nakit paraya, güneş ışığına engel olmayan ve siyah bir bulut kümesi oluşturmayan çekirge sürüleri yağmura, çıkarcı tanıdık, hayırsız ahbap delalet eder.

Rüyada Çekirge Sürüsü Görmek

Rüyanızda bir çekirge sürüsü görmek, işinden ayrılmaya; tüccar kimsenin ticareti bırakacağına, evli ise eşinden ayrılacağına delalettir. Bir çekirgeyi eline aldığını görmek, başka bir işe girmeye, ticarete başlamaya delalet eder.

Rüyada bir yerde çekirgenin çıktığını veya cefa çekerek gökte uçtuğunu görmek, o yere inecek kötü bir asker veya zararlı bir yağmurun yağmasına işarettir.

Rüyada Çekirgenin Geldiğini Görmek

Rüyada çekirgenin geldiğini görmek, Allah’ın azabının geleceğine delildir. Rüyada bir yerde çekirge yediğini yahut çekirgeden bir şey aldığını görmek, rüyayı görenin rızıklandığı bir rızka işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri