Rüyada Çekirdek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çekirdek Görmek

Okunma Sayısı: 134

Rüyada Çekirdek Görmek

Rüyada çekirdek görmek, gayret ile başarılacak işe, yeni ümitlere, hayırlı yolculuğuna, incir çekirdeği görmek, hayırlı evlat sahibi olmaya, hurma çekirdeği, uzun ömre, sayılı çekirdek, davası olanların bunu kazanmasına delalettir.

Rüyada Toplu Çekirdek Görmek

Rüyada toplu görülen çekirdek, uzlaşmaya, tek çekirdek ayrılığa delalet eder. Çevredeki kötü arkadaşların dedikodu yaptığına delalettir.

Rüyada Çekirdek Bulmak

Rüyada çekirdek bulmak gerçek hayatta plan veya henüz gelişmemiş iş olarak yorumlanır. Kişi yeni bir işe başlayacağına delalet eder.

Rüyada Hurma Çekirdeği Görmek

Rüyada hurma çekirdeği görmek, uzun bir ömre delalet eder. Hurma çekirdekleri evin temeline atılmış ise güzel ve bereketli bir yaşama delalet eder. Domates çekirdeklerini kendisinden ayrı görmek uzaklaşmaya ve ayrılığa, ortaklığının bitmesine de delalet etmektedir.

Rüyada çekirdek görmek ne anlama gelir yeni ve güzel başlangıçların habercisi olduğuna delalet eder. Genel olarak yapılan tabir, kişinin azmidir. Bu azim sayesinde kişi çok zor bir işi başararak toplumdan tarafından büyük bir itibar sahibi olacağına alamet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar