Rüyada Çekiç Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çekiç Görmek

Okunma Sayısı: 226

Rüyada Çekiç Görmek

Rüyada çekiç görmek lazım olduğunda imdada yetişen dosta, otorite sağlayan kimseye, meslek ehli için hayırlı kazanca delalet eder. Rüyada herhangi bir şekilde çekiç görmek geçici bir sıkıntı veya tasaya delalet eder. Sürekli olmayan bir sıkıntı veya üzüntüye delalettir. Büyük sıkıntıların üstesinden gelmek ve büyük sevinçlere delalettir. Çivi çakmak alınacak bir haber nedeniyle çok mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada Çekiç Sesi Duymak

Rüyada çekiç sesi duymak beklenmeyen bir davet almaya delalettir. Büyük sorunların üstesinden gelmek ve büyük engelleri aşmak gerektiğine de delalettir. Rüyada elinde çekiç görmek gerçek yaşamında yüksek bir makama sahip olmasına delalettir.

Rüyada Çekiç Kullanmak

Rüyada çekiç kullanmak, rüya sahibinin geçici bir sıkıntı ve yaşanılabilecek bir probleme, bir çekiç sesi duymak ani bir davet almaya ve bu davete katılmaya delalettir. Çekiç görmek, kuvvetli bir kimseye de delalet eder. Rüyada bir kimseye çekiçle vurduğunu görmek, büyük bir kimsenin yardımı ile birine üstün gelmeye, mevkii veya makam yükselmesine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.