Rüyada Çayır Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çayır Görmek

Okunma Sayısı: 147

Rüyada Çayır Görmek

Rüyada kendiliğinden yetişen yeşil otların kapladığı çayırlık, din ve dünya güzelliğine; çayırda oturmak yahut onu seyretmek, yoksul için zenginliğe, zengin için bereketli kazanca; çayır otlarını büyük çuvallarla bir yere taşımak yahut çayırdan çayıra geçtiğini görmek, dünyalık yığmaya ve dünyalık kazanmak için her işe yeltenmeye, aşırı hırsa delalet eder. İşinde gelişmelere ve bu durumun etrafı için mutluluk vereceğine delalettir.

Rüyada Çayır Toplamak

Rüyada çayır görmek ne demek iş yaşamınızdaki olaylar sizi mutlu edecek ve bu durum sizin çevrenize mutluluk veren biri yapacak demektir. Bir çayırdan başka bir çayıra atlamak, kazanç için durmadan çabalayacağına delalettir. Kurumuş çayır hayal kırıklığına uğrayamaya delalet eder. Çayır toplamak zengin olmaya delalettir Rüyada yemyeşil çayırlar görmek; sıkıntıların, sorunların sona ereceğine, güzel, bolluklu, kısmetli günlerine delalettir

Rüyada Çayırlıkta Gezmek Görmek

Rüyasında bir çayırlıkta gezdiğini görmek, ibadetlerinin kabul edildiğine ve cennetle müjdelendiğine; çayırda uzanıp yattığını görmek, yetim ve kimsesizlere yardım etmeye; çayırda kuzu otlattığını görmek, hayır ve iyilikte bulunacağına delalettir.

 

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri