Rüyada Çarşaf Görmek - Rüya Tabiri

Rüyada Çarşaf Görmek

Okunma Sayısı: 57

Rüyada Çarşaf Görmek

Rüyada ince çarşaf görmek, gerçek hayatta ahlak zayıflığına, normal çarşaf, iffetli olmayan bir kadının varlığına, çirkin çarşaf, yoksulluk görmeye delalettir. Erkeğin çarşaf giydiğini görmesi ise üzerinde bulunan emanete ya da bir şeyden gizlenmeye delalet eder.

Rüyada Renkli Çarşaf Görmek

Rüyada çarşaf içinde olduğunu görmek dindar bir kadınla evlenmeye, kırmızı çarşaf, bir kadın yüzünden kavga etmesine; parlak ve dikkat çekici renkli çarşaf, kadının zan altında olmasına delalet eder. Hasta kadının üzerinden çarşafının alması, vefat etmesine delalet eder.

Rüyada Çarşaf Sermek Görmek

Rüyada yatağa çarşaf sermek bir yolculuğa delalettir. Temiz, beyaz çarşaf görmek, iyi kazanç sağlanacak bir ticaret yolculuğuna, yırtık ve delik çarşaf yolda zarar etmeye delalettir. Rüyada çarşafı toplamak zararlı bir işten vazgeçmeye delalettir.

Rüyada Çarşaf Giymek

Rüyasında bir çarşaf giydiğini görmek, evinden ve ailesinden sakladığı yeni bir işe girişmeye, üzerindeki çarşafı çıkarmak, şüphelerinden kurtulmaya delalettir. Kadın olmadığı halde çarşaf giydiğini gören kimse, bir sıkıntıya düşmeye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir