Rüyada Çardak Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Çardak Görmek

Okunma Sayısı: 139

Rüyada Çardak Görmek

Rüyasında çardak gören rüya sahibi bolluk ve bereket içinde mutlu günler yaşayacağı ailesiyle huzurlu vakitler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kırık Çardakta Oturmak

Rüyasında kırılmış bir çardakta oturduğunu gören kişi ondan yardım bekleyen, rüya sahibine tutulmaya çalışan bir kişinin varlığının habercisidir. Rüya sahibinden yardım bekleyen kişiye ettiği yardım sonunda hayırlı olaylarla karşılaşıp iyi günler göreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Çardak Yapmak

Rüyada kendi çabalarıyla çardak yaptığını gören kişi azimli, başarılı ve karşılığını sürekli alan bir kişi olduğunu göstermektedir. Uğraşlarının boşa çıkmayacağını ve ailesine de önemli katkılar sağlayacağını, desteğini esirgemeyen bir kişiye de yorulur.

Rüyada Çardak Yıkamak

Rüyada çardak yıkadığını gören kişi iç huzurunun kalmadığını ama yakın bir süre içerinde yeniden iç huzura kavuşacağını, yeni bir dost edinip güzel vakit geçireceğine delalet eder.

Rüyada Çardak Boyamak

Rüyasında çardak boyadığını gören rüya sahibi monoton bir hayattan daha renkli daha eğlenceli bir hayata geçeceğini, günlerinin artık daha güzel geçeceğine ve mutluluğu yakalayacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar