Rüyada Çanta Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Ayrıca bkz: Çantacı Görmek, Para Cüzdanı, Valiz Görmek

Rüyada para çantası görmek, geçim ve dirliğe; boş para çantası, üzüntüden kurtulmaya; valiz türü çanta ise yolculuğa işarettir. Aynı zamanda bir yere gönderilecek elçiye ve rızka delalet eder.

Rüyada bir çanta torba veya poşet görmek işlerinizdeki başarıya işarettir. Eğer bunlar yırtık veya delikse, düşünmeden para yatıracağınız bir iş size para kaybettirecektir .

Rüyada bir çanta görmek işlerinizde başarılı olacağınızı haber verir. Eğer çanta yırtık veya delikse, düşünmeden para yatıracağınız bir iş sizi hayal kırıklığına uğratacak ve para kaybettirecek demektir. 

Rüyada açık çanta görmek ise, elde etmek istediğiniz para için çok uğraş emek sarf etmeniz gerekeceğini ve yakın zamanda başarılı olacağının işaretidir. Kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekecek, fakat yakında sorunların üstesinden gelecek, başarıyı elde edeceksiniz. İşlerin engelden sonra düzeleceği anlamına gelir. Yırtık çanta ise zarara işaret eder.

Rüyada çanta görmek ne demek yakında bir yolculuğa çıkacağınızı delildir. Deri bir çanta görmek, ev içindeki dargınlıkların tatlı bir şekilde sona ereceğine; kumaştan yapılmış bir çanta görmek, bazı dedikodular duyup üzüleceğinize, yırtık bir çanta görmek ise, çılgınca bir işe hiç düşünmeden para yatıracağınıza işarettir.

Rüyada çantasına para koyduğunu görmek, banka hesabının çoğalacağına; çanta kaybettiğini görmek, banka hesabında parasının azaldığına; çantasını kaybettiğini ama birkaç gün sonra bulduğunu ve sevindiğini görmek, satışa çıkardığı bir malından yüklü bir para alacağına işarettir.

Rüyada elindeki çantasının birdenbire bez çanta haline geldiğini görmek, dostları tarafından zarara uğrayacağına; aslında bez olduğu halde elinde birdenbire deri çanta görmek, bu rüyanın aksiyle yorumlanır. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada çanta görmek, yolculuğa çıkmaya işarettir. Ayrıca kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekecek, fakat yakın zamanda sorunların üstesinden gelecek ve başarıyı yakalayacaksınız.

Çanta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi