Rüyada Cam Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Cam Görmek

Okunma Sayısı: 277

Rüyada Cam Görmek

Rüyada cam görmek çok şiddetli olsun olmasın geçici bir üzüntü yaşanacağına, gizli kapaklı sırların beklenmedik bir biçimde tüm çıplaklığıyla ortaya çıkacağına delalet eder. Hayırlı kısmetin umulmadık bir yerden geleceğine de delalet eder.

Rüyada Saklanmış Cam Görmek

Bir kimsenin rüyasında camı bir kap içinde görmesi, üzüntü ve kederi yaşayacağına ancak kendisinin bunu hafif ve kolay atlatacağına delalet eder.

Rüyada Renkli Cam Görmek

Rüyada yeşil, kırmızı, sarı ve sedeften ve bunlara benzer şeylerden yapılmış cam görmek gerçek hayatta mal, evlat veya eşten dolayı şüphelere, riya ve nifak görmeye delalet eder.

Rüyada Cam Silmek Görmek

Rüyada cam sildiğini görmek, gerçek hayatta yapılan bazı işlerden çok yarar sağlamaya delalettir. Bekar bir kimsenin rüyasında camdan bir eşya görmesi, o kişinin evleneceğine delalettir. Rüyada cam silmek görmek, aile içindeki artacak mutluluğa, camın kırıldığını görmek, acı bir haber duymaya, camın temiz olması eşler arasında uyum ve mutluluğun olmasına, camın kirli olması ise eşler arasında çıkacak anlaşmazlığa, huzursuzluğa delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.